İmamoğlu Canlı Yayında Sunucuyu Uyardı

İmamoğlu Canlı Yayında Sunucuyu Uyardı

Cumhuriyet" Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz gün Halk TV’de gazetecilerin sorularını cevapladı.Cumhurbaşkanı Görevi Verir Mi? Ekrem İmamoğlu öncelikle seçimleri kazanacağına inandığını söyledi ve: “O akşam kazandığımızı gururla anons edeceğiz.

23 Mart 2019 - 04:16

Bana oy vermeyenler de gurur duyacak. Ne yazık ki biz savunmadayız. Sayın Cumhurbaşkanı görevi verir mi diye düşünmüyorum. Bayıla bayıla verecek. Mazbatamı alıp 16 milyon insan ile miting yapacağım. Benim bir tavsiyem daha var iktidar partisine. Biz İstanbul’u yönetelim, ekonomi çok kötü 2023’e kadar vaktiniz var, hizmet yarışına girelim. Siyasete kalite gelsin. Halk TV izlemiyordur, bunu iletsinler kendisine” dedi.
İstanbul’un En Büyük Sorunu İşsizlik.Daha sonra İstanbul’un sorunlarını dile getiren Ekrem İmamoğlu şunları söyledi:

“25 senedir İstanbul’a yönet, rantçılara vermeyeceğiz. Binali Yıldırım benden şikayet ediyor herhalde. Rakibimiz vadileri yeni bulmuş gibi anlattı, üzüldüm valla. Toplum bunun karşılığını mutlaka sandıkta verecek. Şu anda en büyük sorun işsizlik.”

“Sözümü Kesen Yayıncının…”
Daha sonra Ekrem İmamoğlu programı sunan İdris Akyüz’ün bir ara araya girip bir anons yapmak istemesi üzerine:

“Beni kesen yayıncının ne hale geldiğini biliyorsun. Ben öncelikle her kesime pozitif konuşan iş yapmaz, siyaset işi sahada polemik ister söylemleri ile karşılaştım. Yüzümüz halka dönük. Rakip kim diye uğraşmam. O kadar dolu dolu programımız var ki. Uzmanlarla toplantı yapacaksınız, halka anlatacaksınız. Kendimi ifade ettim ve sorumluluğumu ifade ettim. Sözüm neyse özüm de o. Belediye başkanlığını vatandaşın kalbini kırmak için yapmıyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x