Büyükerşen ’halk sizi neden seçsin’ sorusuna bakın nasıl...

Büyükerşen 'halk sizi neden seçsin' sorusuna bakın nasıl cevap verdi

Halk Arenası'nda konuşan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Prof. Yılmaz Büyükerşen" neden seçilmesi gerektiğini açıkladı. Büyükerşen, "Eskişehirliler, Anadolu'nun kırsal şehrindeki tarım ve hayvancılığının can çekiştiğini görerek hiç olmazsa örnek bir şehir yaptın hocam.

30 Mart 2019 - 18:56

Bir de örnek olacak bir iki köy yap da hiç olmazsa sizden sonra devam ettirsinler' diye ricada bulundular.Ben onun için aday oldum" dedi.Türkiye'nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu ‘Halk Arenası' uzun bir aradan sonra bu akşam İzmir Karşıyaka’daki Hikmet Şimşek Konser Salonu’ndan sevenleri ile buluştu.

Programın konuğu olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Prof. Yılmaz Büyükerşen neden seçilmesi gerektiğini anlattı. Büyükerşen, “Eskişehirliler çocukluk yıllarımdan beri beni bilirler. Neler yaptıklarımı bilerler. Her taşın altından benim çıktığımı bilirler. En sonunda Anadolu’nun kırsal şehrindeki tarım ve hayvancılığının can çekiştiğini görerek ‘hiç olmazsa örnek bir şehir yaptın hocam, bir de örnek olacak 1-2 köy yap da sizden sonra devam ettirsinler’ diye ricada bulundular. Ben onun için aday oldum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x