Ak partiden Chp’ye ziyaret

Ak partiden Chp'ye ziyaret

Ak Parti’den CHP’ye beklenmedik bir ziyaret gerçekleşti. 21 Nisan tarihinde Ankara’nın Çubuk ilçesine şehit cenazesine giden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tören sırasında bir grup vatandaşın saldırısına uğradı. Yaşanan arbede ,

24 Nisan 2019 - 20:24 - Güncelleme: 24 Nisan 2019 - 20:29

Sırasında Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Levent Gök’te vardı. Gittikleri şehit cenazesinde bir grup kişinin saldırısına uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu saldırganlardan şikayetçi olacağını belirtmişti. Yaşanan olayların ardından ise Ak Parti’den CHP’ye beklenmeyen bir ziyaret gerçekleşti.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun şehit cenazesinde uğradığı saldırıda CHP Ankara Milletvekili Levent Gök de vardı. Gök vücudunun çeşitli yerlerinden yara almıştı. AK Parti’den Gök’e ziyaret geldi. Ankara’da şehit cenazesine Kemal Kılıçdaroğlu ile katılarak şiddete maruz kalan Levent Gök’e AK Partili Mustafa Yeneroğlu geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’nın Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinin töreni sırasında uğradığı saldırı anında TBMM Başkanvekili ve CHP Ankara Milletvekili Levent Gök’te vardı. Sinirli kalabalığın arasında kalıp yere düşen Gök, kafasının ve vücudunun çeşitli yerlerine darbeler aldığını belirtti.

AK Parti’den CHP’ye Beklenmedik Ziyaret
Yaşanan bu olayların ardından AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Ankara’da saldırıya uğrayan Levent Gök’ü ziyarete gitti. Yaptığı geçmiş olsun ziyaretini ise sosyal medya hesabından duyuran Yeneroğlu,“Meclis Başkanvekilimiz Sayın Levent Gök Beyefendiye geçmiş olsun ziyaretinde bulundum. Yakın ilgisi ve nezaketi için kendisine teşekkür ederim” diyerek duygularını ifade etti.


 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x